Dışarıda çok fazla rekabet varken,

Sadece web sitenizin olması yetmez markanızın zirveye çıkması için web sitenizin güçlü bir SEO stratejisine ihtiyacı var.

Seo
mountain mountain

SEO Nedir ve Neden Önemlidir?

Arama motoru optimizasyonu, sunduğunuz ürün ve hizmetler için arama sonuçlarında yer alma olasılığınızı en üst düzeye çıkarır. Arama motoru optimizasyonu, markanız için önemli olan anahtar kelimeler için rekabetinizi geride bırakacak şekilde sitenizi optimize etmeyi de içerir.
Yüzlerce faktör, bir arama motorunun arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'ler) ne kadar iyi sıralanacağını belirler:

Seo

Diğer güvenilir web sitelerinden sitenize geri bağlantılar (backlink profili)..

Seo

Arama amacına uygun içerik.

Seo

Kullanıcıların sitenizle nasıl etkileşime girip girmediği.

image

Sayfa içi öğeler ve web tasarımı.

Seo

Mobil uyumluluk.

Seo

Site yapısı ve sayfa yapısı.

Seo

Dizinlenebilirlik.

Strateji Destekli, Veri Odaklı, Yaratıcı Odaklı SEO Şirketi

Tam hizmet veren bir dijital pazarlama ajansı olarak Hostlante, SEO uzmanları, pazarlama stratejistleri, içerik yazarları, tasarımcılar ve geliştiricilerden oluşan eksiksiz bir pazarlama ekibini stratejinizin başına koyar.

Anahtar kelime araştırması veya SEO denetimi gibi alakart SEO danışmanlık hizmetleri sunabiliriz. Alternatif olarak, kampanyalarınız için sürekli stratejik rehberlik ve veriye dayalı öneriler sunarak ve yaratıcı kampanyalar yürüterek özel SEO ajansınız olarak işlev görebiliriz.

Her iki durumda da bizimle çalıştığınızda, vermeye devam eden profesyonel bir SEO hizmeti alırsınız. Üzerinde çalıştığımız her SEO kampanyasını ticari değere bağlama konusunda uzmanız.

seo

SEO Hizmetleri

Bize neyi başarmak istediğinizi söyleyin, biz de işi yapan bir SEO stratejisi belirleyelim..

Seo

Organik SEO Hizmetleri

Seo

Sayfa İçi SEO Hizmetleri

Seo

Sayfa Dışı SEO Hizmetleri

Seo

Ücretli SEO Hizmetleri

Seo

Ulusal SEO Hizmetleri

Seo

Yerel SEO Hizmetleri

Seo

Video SEO Hizmetleri

Seo

İşletme SEO Hizmetleri

Seo

Kurumsal SEO Hizmetleri

Seo

Organik SEO Hizmetleri

Organik arama motoru optimizasyonu, içerik pazarlama hizmetlerimizin dayanak noktasıdır. %3 ila %10'luk bir tıklama oranı sağlayabilen ücretli arama sonuçlarının aksine, organik aramada 1 numaralı yerin TO'su %30'a yakındır.

Organik SEO ayrıca uzun vadeli ticari değere sahiptir. Bir YouTube reklamının bir raf ömrü vardır, ancak hedef anahtar kelimelerin Google'ın 1. sayfasında sıralandığı bir açılış sayfası, birisi onu geçmeyi başarana kadar değerlidir.

Hostlante, kaç anahtar kelime için sıralandığınız, sitenizin SERP'lerdeki performansını etkileyen herhangi bir teknik SEO sorunu ve pazardaki rakiplerinize karşı durumunuz dahil olmak üzere web sitenizin organik aramadaki sıralamasını değerlendirmek için bir SEO danışmanı görevlendiriyoruz. SEO uzmanlarımız Google Analytics, Search Console ve kurumsal SEO araçlarından alınan verilere güvenir. Bulgularımıza dayanarak, özel bir SEO stratejisti daha sonra bir pazarlama kampanyası hazırlayacaktır.

Organik trafiğinizi ve sayfa sıralamanızı iyileştirmek için alabileceğimiz önlemlerden bazıları aşağıdakileri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

Sayfa İçi SEO Hizmetleri

Sayfa içi SEO, doğrudan sayfada yürütülen herhangi bir teknik SEO kampanyasını ifade eder. Bunlar, ticari açılış sayfalarınızı yüksek değerli anahtar kelimeler için sıralamak üzere optimize etmek, yüksek kaliteli blog içeriği yayınlamak, arama motoru botlarının önemli sayfaları taramasını engelleyen tarama hatalarını düzeltmek ve diğer site içi geliştirmeler gibi neredeyse her zaman organik SEO çabalarıdır.

Sayfa içi SEO, pazarlamacılar ve web yöneticileri tarafından kopya, HTML ve meta veriler dahil olmak üzere tek tek web sayfalarını optimize etmek için gerçekleştirilen eylemleri ifade eder. Bu, tüm SEO başarısının temel taşıdır. Şirketler, sayfa öğelerinde ayarlamalar yaparak, anahtar kelimeler için sıralama şanslarını artırabilir, daha fazla organik trafik oluşturabilir ve sitelerini hem kullanıcılar hem de arama motoru algoritmaları için daha kolay hale getirebilir.

social
SEO

Sayfa Dışı SEO Hizmetleri

Sayfa dışı SEO, alan adınızın SERP'lerdeki performansını artırmak için siteniz dışında yaptığınız her şeydir. Sitenizin sıralaması büyük ölçüde web'in herhangi bir yerinde meydana gelen etkileşimlere bağlıdır. 

 Güvenilir sitelerden gelen organik geri bağlantılar özellikle önemlidir. Arama motorları, bunları alan adınızın yetkisinin ve güvenilirliğinin onaylanması olarak görür.

Sosyal medyada ve e-postada tanıtım ve dağıtım, web sayfalarınıza trafik çekmek için de önemlidir.

Hostlante, organik trafiği iyileştirmek için stratejiler önerebilecek ve alan adınızın SERP'lerde görünmesini sağlamaya yardımcı olabilecek bir sayfa dışı SEO uzmanına erişiminiz olacak. Bu internet pazarlama faaliyetleri şunları içerir:

Ücretli SEO Hizmetleri

Daha iyi arama motoru pazarlaması olarak bilinen ücretli SEO, Google veya Bing'de Sayfa 1'in üst kısmında görünen tıklama başına ödeme reklamlarının kullanılmasını içerir. Site yayıncıları, reklamlarının arama motoru sonuç sayfasında görünmesini istedikleri anahtar kelimeler için teklif verirler. Bir web kullanıcısı o reklama her tıkladığında, reklamın yayıncısı bir ücret öder.

Ücretli bir arama sonucu, Sayfa 1'deki organik bir sonuçtan neredeyse her zaman önemli ölçüde daha düşük bir TO görecektir. Bununla birlikte, ücretli arama, gelişmiş marka bilinirliği ve ticari amaçlı anahtar kelimeleri hedefleme yeteneği açısından işletmeler için değere sahiptir. Ayrıca birçok tüketici, arama sonuçlarındaki reklamların belirli bilgileri veya ürünleri daha hızlı bulmalarına yardımcı olduğunu söylüyor.

SEO
SEO

Ulusal SEO Hizmetleri

Birlikte çalıştığımız işletmelerin çoğu ulusal erişime sahiptir ve bu nedenle, konumdan bağımsız bir arama varlığı oluşturma becerisine ihtiyaç duyar. 

Bu, belirli terimlerin arandıkları ülkenin neresinde olursa olsun bir değere sahip olmasını veya bölgesel farklılıklar varsa en kazançlı pazarlarınız tarafından kullanılan varyasyonları hedeflemenizi sağlamak için dikkatli bir anahtar kelime analizi gerektirir.

Gelişmiş anahtar kelime araştırmasına ek olarak, şirketlerin ulusal ölçekte SEO pazarlamasına ulaşmalarına yardımcı olduğumuz yollardan bazıları şunlardır:

Yerel SEO Hizmetleri

Yerel SEO, öncelikle yerel kitlelere odaklanan işletmeler ve hatta ulusal erişime sahip şirketler için başarılı bir SEO stratejisinin çok önemli bir bileşenidir.

Tüm aramaların yaklaşık yarısının yerel sorgular olduğu tahmin edilmektedir. "Yakınımda" ve diğer yere özgü niteleyicileri içeren anahtar kelimeler için sıralama, bir dereceye kadar tüm işletmeler için önemlidir.

SEO
Hoslante web sitenizi yerel arama için optimize etmenize yardımcı olabiliriz. Alabileceğimiz bazı yerel SEO çalışmaları bunlarla sınırlı olmamakla birlikte şunları içerir:
Seo

Video SEO Hizmetleri

Google ve diğer arama motorları, kullanıcıların çevrimiçi video içeriğini keşfetmelerine yardımcı olan ekran öğelerini ayrıştırmada giderek daha iyi hale geliyor. 

Bununla birlikte, her arama motoru, SERP'lerde görünen videoları dizine eklemek ve sıralamak için hâlâ büyük ölçüde sayfadaki öğelere güvenmektedir.

SEO

Kurumsal SEO Hizmetleri

Tam hizmet veren bir SEO firması olarak, tüm sektörlerdeki ve her büyüklükteki işletmeler için son derece karmaşık SEO stratejilerini başlatacak kaynaklara ve uzmanlığa sahibiz.

Kurumsal SEO hizmetlerimiz, yerleşik pazarlama ekibinize sorunsuz bir şekilde entegre olabilecek şekilde yapılandırılmıştır. 

Sizin lehinize çalışacak SEO çözümlerini tam olarak anlamak için şirketiniz, ürün ve hizmetleriniz, sektörünüz ve hedef kitleniz hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğreneceğiz.

SEO İçerik Yazma Yoluyla Markanızı Güçlendirin

“SEO” kelimesini duymuş olabilirsiniz (veya duymalıydınız), ancak kendinize “Bu nedir ve neden buna ihtiyacım var? Gerçekten buna ihtiyacım var mı?” Kısaca özetlemek gerekirse, SEO içerik yazımı, arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'ler) daha üst sıralarda yer almasına yardımcı olmak için çevrimiçi içeriğiniz boyunca anahtar kelimelerin stratejik olarak yerleştirilmesini içerir. 

Bu ikinci ve üçüncü soruları hızlıca cevaplamak için: evet. İnternetteki her kişi bir arama motoru kullanır. Çevrimiçi aramalar, muhtemelen, arama yapan kişinin sorgusuyla alakalı işletmelerin web sayfalarına gelen trafiğin birincil itici gücüdür. Web kullanıcılarının sorularına milisaniyeler içinde cevaplarının parmaklarının ucunda olduğu çağında, işletmeniz çevrimiçi içeriğini optimize etmemeyi göze alamaz.

SEO

Ücretli pazarlama önemli olsa da, bu tür ücretsiz organik pazarlama paha biçilmezdir. SEO içeriği üretmek için bir içerik yazma hizmeti kullanarak, paranızın karşılığını inanılmaz miktarda atasözü patlaması elde edebilirsiniz ve sonuçta yatırım getirisi, herhangi bir pazarlama çabasının nihai hedefidir.

İşletmenizin bulunduğu alan veya sektör ne olursa olsun, arama motoru sıralamalarını yükseltmek için profesyonel içerik yazma hizmetleri kullanmaktan şüphesiz faydalanabilir.